Swarm fake hesaplardan istek gelmesini nasıl önlerim?

Bir mekanda checkin attıktan sonra bir anda başlayan ve Yaklaşık bir haftadır olan bi durum. Bi checkin atıyorum ve ardı ardına yüzlerce fake hesaptan bi anda arkadaşlık isteği geliyor arkadaş sayısı 0 checkin 0 ve hepsi kız engelledikçe tekrar tekrar gelmeye devam ediyor kesilmeden virüs müdür nedir bu kurtulamıyorum bir çözüm var mı

kullanici331460 kullanici331460 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swarm fake ile ilgili çokça şikayet var.Sizin gibi 0 hesaplarda dahi bunlar olabiliyor malesef.Görünüşe bakılırsa Swarm da bu durum çok kez yaşanıyor.

    Foursquare Türkiye ekibinin bu şikayetler üzerinde açıkladığı çözüm önerisi şu şekilde olmuş;

    1. Swarm’da kendi profilinize girin.
    2. Ekranın sol üst tarafından “Ayarlar”a girin.
    3. Hesap” seçeneği altında yer alan “Gizlilik Ayarlar”ına girin.
    4. “Check-in” seçeneği altında yer alan ‘’Halka açık olan, belli bir mekanda check-in yapmış kişiler listesinde beni de göster’’ seçeneğinin tikini kaldırın.
    5. Ayrıca daha fazla güvenlik ve gizlilik isterseniz “Arkadaşlarım benimle check-in yaptıkları zaman, adım onların check-in tweet’lerine veya Facebook duvar gönderilerine eklenebilir.’’ seçeneğinin de tikini kaldırarak arkadaşınızın arkadaşlarına karşı Swarm hesabınızın görünmesini engelleyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)