Swarm hesap silme

Swarm'da hesap nasıl silinir?

Swarm hesabımı nasıl silerim?

Swarm hesabımı telefondan  nasıl silerim?

Swarm hesabımı tabletten nasıl silerim?

Swarm hesabımı mobilden nasıl silerim?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swarm hesap silme

    Swarm hesabımı nasıl silerim?

    Bilindiği gibi Swarm bir  Foursquare uygulamasıdır.  Swarm  yakınınızdaki arkadaşlarınızı görebilir, onlarla konuşabilirsiniz. Swarm size arkadaşlarınızın bulundukları konumlarıda sunacaktır.

    Swarm ile şunları yapabiirsiniz:

    • Check In Yapma / yer bildirimi yapma
    • Swarm bildirimlerini görme
    • Kişilerin profillerini görme
    • Arkadaş ekleme
    • Bulunduğunuz yerdeki arkadaşlarınızı görebilme

    Swarm hesap silme oldukça kolaydır. Fakat Swarm hesabını silmek için web sitesi üzerinden işlem yapmalısınız.

    Tablet, telefon gibi mobil cihazlardan Swarm hesabınızı silmek mümkün değildir. Aslında Swarm hesabınızı silmek için FourSquare hesabınızı silmeniz gerekiyor.

    Foursquare'e giriş yaptıktan sonra şu linki tıklarsanız hesabınız silinir:

    Swarm hesabınızı silmek için buraya tıklayın.

    Bu link sizi Swarm hesap silme sayfasını açacaktır. Daha sonra açılan sayfadan Delete Account linkini tıklarsanız Swarm / FourSqurare hesabınız silinecektir.

    pelinny pelinny (863)