Swarm şifre hatırlatma maili gelmiyor

-1

iyi günler ''swarm'' kullanıcısıyım şifremi unuttum şifremi unuttum yapıyorum e-posta istiyor ''yazıyorum onay bekleniyor diyor ama e-postama bişey gelmiyor'' bunun hakkında yardımcı olur musunz ?

alidemir alidemir (-1)
9 yıl önce sordu

  • Soru sormadan önce uzmanim.net'te nasıl soru sorulmalı lütfen okuyun. cemkara 9 yıl önce
  • Soru düzenlenmiştir. murat 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Swarm parolasını sıfırlamak için  Swarm parolası sıfırlama linkini dener misiniz?

Tamam! Az önce sana şifreni değiştirmek için kullanabileceğin bir bağlantıyı e-posta ile gönderdik.

şeklinde uyarı aldığınızda email adresinizi kontrol etmelisiniz.

murat murat (12492)