Tablet bilgisayarda bilgiler format sonrası kurtarılırmı

Merhaba,  leptop bilgisayarda şifre unutulmakla format atılmış, bütün bilgiler silinmiş, küçük casper leptop bilgisayarda hard disk  bilgisayarlardaki gibi çıkartılamıyor, açılamıyor, bilgiler hiç bir yere kayıtta yapılmamıştı, silinen  kayıtlar geri alınır mı

forza forza (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Uzmanım.net YouTube kanalındaki  bu video size yardımcı olabilir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)