Tablet depolama sorunu

Herkese Merhabalar,

Benim bir tabletim var. İcinde 2 tane SD card var :) ☺☺ biri tableti alırken olan digeri benim aldıgım 😠 tabletin depolama alanı; 1GB ama bisey yukleyince TF CARDA taşıyorum (tabletin varsıyalan SD card)  ve bu da depolama alanını etkiliyor . Oyun yükleyince "Depoalama alanı bitiyor" diyor,

VARSIYALAN YERİ SD CARD YAPABİLİRMİYİM?  (Bilgisayar bozuk) eger bilgisayardan yapılacaksa yaparım tamir edersek;)  😳😁

  1. YARDIM EDENE TEŞEKKÜRLER ..
safadam safadam (-84)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tablete root atmayı araştır. Yoksa istediğin şey mümkün olmaz.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • root atsam nasıl yapacagım? root garanti dısı bırakmıyormu? kingrootla atarım belki siz ne yapacağımı soyleyin. safadam 7 yıl önce
    • @temmuz safadam 7 yıl önce
    • Root garanti dışı bırakır. Buna rağmen Root atmayı düşünürsen uzmanım.net ve Google arama motorlarında alakalı aramalar yaparsan (KingRoot, root, tablet marka/modelin ismi ve birlikte root.. benzerleri) ihtiyacın olan bilgi ve araç gerece ulaşırsın. Alakalı konuda benim maalesef çok bilgi ve tecrübem bulunmuyor. Bu sebeple doğrudan yardımcı olamıyorum. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce