Tablet pc ye nasıl windows 10 yükleyebilirim ?

fs0:\EFI\Microsoft\Boot\bootmgfw.efi hatasi aliyorum nasıl format atabilirim ?

ceyhun3141 ceyhun3141 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tecrübesizliğini gözönüne alırsak onu sen tek başına zor yaparsın (veya yapamazsın). Eğer yakınlarında sana fiili yardım edebilecek bir ahbabın falan yoksa sen başka çözümler ara istersen. Mesela yetkili teknik servise başvurarak onlardan çözüm iste. İkisi bir arada sistemlerin piyasaya çıkmalarının üzerinden fazla bir zaman geçmedi ve haliylede senin cihazının satın alınmasıda iki sene olmamıştır. Eğer öyleyse yetkili teknik serviste garanti kapsamında ücretsiz çözüm sağlayabilirsin.  Senin için en iyi yol bu olur.

    temmuz temmuz (12505)