Tam Ekranda iken oyunu alta atma sorunu

Virüs programını açıp kapatsamda 2 3 gündür sorunum devam ediyor oyun oynarken tam ortasında alta atıyor.

umutug umutug (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Arkadaşlar yardımcı olsanız

    umutug umutug (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Anakarttaki ramin slotlara tam oturup oturmadığını kontrol edin.

      mutecessis mutecessis (216)
      7 yıl önce cevaplandı

        Oyundanmı,Windowsdanmı yoksa donanımsal bir problemmi öncelikle bunu anlayalım bu sebeple aşağıdaki yazdığım adımları izlemenizi öneririm.

        1.Oyundan önce başka bir uygulama açın ve ardından oyunuda açın ve oynamaya devam edin. Aynı sorun yaşandığında sadece oyunmu simge durumuna düşüyor yoksa oyunla birlikde açmış olduğunu programdamı simge durumuna düşüyor?

        2.  Böyle bir işlemle karşılaşmak için Windows tuşu + d tuşu aynı anda basmak gerekir klavyenizde bir problem olabilirmi?

        3. Oyun simge durumuna küçüldüğünde  görev yöneticinizi açınız herhangi bir program oyunu bastırmaya çalışıyormu bunun kontrolünü sağlayınız.

        ta3avc ta3avc (1)