Tango hesabı nasıl silinir?

Android telefonuma Tango uygulamasını yükledim. Bir süredir kullanıyorum fakat artık kullanmak istemiyorum.

Tango hesabımı tamamen silmek, kaldırmak istiyorum. Tango hesap silme işlemi nasıl yapılır?

EceKoc EceKoc (834)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tango hesabınızı Android cihazınızdaki Uygulamalar kısmından silemiyorsunuz.

    Tango uygulamasını Android cihazınızdan kaldırdığınızda Tango hesabınız tamamen silinmiyor. Tango hesap silme/kaldırma işlemi için aşağıdaki aşamaları sırasıyla takip ediniz.

    İlk olarak Tango uygulamasının ilgili sitesinde silme işlemi talebi için form doldurmanız gerekiyor. Tango hesabı silme talebi formu linkine tıklayarak formu açınız.

    Açılan formda Phone Number bölümüne cep telefonu numaranızı '+90 0500 123 4567' formatında giriniz.

    First Name bölümüne Tango uygulamasında kayıtlı olan isminizi giriniz.

    Last Name bölümüne Tango uygulamasında kayıtlı olan soyadınızı giriniz.

    Email Address bölümüne Tango uygulamasında kayıtlı olan e-posta adresinizi giriniz.

    Reason for Deletion bölümü Tango uygulamasını silme sebebinizi öğrenmek içindir. Bu alan zorunlu değildir.

    Additional Reasons for Deletion bölümü Tango uygulamasını silmenizin ardındaki diğer sebepleri öğrenmek içindir. Bu alan da zorunlu değildir.

    Bu alanları doldurduktan sonra Send (Gönder) butonuna basıp formu yollayın.

    Tango hesabı silme talebi formunda istenen verilerin mutlaka cihazınızdaki verilerle eşleşmesi önemlidir. Eşleşmezse hesabınız silinemeyecektir.

    Daha sonra Android cihazınızdan Tango uygulamasını kaldırmalısınız. Ayarlar bölümündeki Uygulamalar kısmından Tango uygulamasını bulup cihazınızdan kaldırın. Daha sonra Android cihazınızı yeniden başlatın.

    Yalnızca Android cihazdan kaldırmak, Tango hesabınızın silinmesi için yeterli değildir.

    Tango hesap silme işlemi 72 saati bulabilir. Hemen silinmezse işlemin işe yaramadığını düşünüp formu tekrar tekrar yollamayın.

    EceKoc EceKoc (834)