Tango nedir ? Nasıl Kullanılır?

Tango ücretsiz her şey bir arada mesajlaşma ve eğlence platformudur. Arkadaşlarınızla, ailenizle mesajlaşmanın bağlantı kurmanın  en kolay yöntemlerinden biridir. Tango ile video aramaları yani, görüntülü görüşme, sesli görüşme ve mesajlaşma mümkündür.

Tango nedir ? Nasıl Kullanılır? Android cihazlarda Tango yüklenir mi? IOS cihazların Tango desteği var mı? Bilgisayara Tango yükleyebilir miyim?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tango Nedir?

    Tango ücretsiz mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme programıdır. Tango ile ücretsiz olarak mesajlaşabilir ücretsiz görüntülü ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Tango mevcut internet bağlantınızı kullanır ve internet bağlantınız üzerinden sesli, görüntülü arama ve mesajlaşma sağlar.

    Tango kullanmak için neye ihtiyacım var?

    Tango şu platformları destekler,  Android telefon  ve tabletler (Android versiyonu OS 2.2 ve üzeri olmalı ), iPhone (iOS 5.0 ve üzeri), iPod Touch 4th jenerasyonn  ve üzeri), iPad, Windows 7.5/7.8  telefonlar  ve  Windows İşletim sistemi yüklü bilgisayarlar  ( Windows XP,  Windows Vista, Windows  7, Windows 8).

    Tango'yu nasıl yüklerim?

    • Android Telefon ve tabletler Google Play üzerinden
    • IOS cihazlar, iPad, iPhone, App Store üzerinden
    • Windows bilgiayarlar tango.me üzerinden

    Tango'u indirebilir ve yükleyebilirler.

    Tango'yu yükledim. Arkadaşlarımı nasıl ekleyeceğim?

    Tango adres defterinizdeki tüm kişileri programa ekleyecektir. Eğer arkadaşınız zaten Tango yüklemişse, adı otomatik olarak arkadaş listenizde görünecektir.

    Eğer arkadaşınızın adı yoksa arkadaşlarınızın adı üzerine dokunarak onu Tango kullanmaya email veya sms ile davet edebilirsiniz.

    Tango kullandığımda Cep telefonu faturama ilave ücret gelir mi?

    Tango mevcut internet paketinizi kullanır. Eğer paketiniz limitleri dahilinde kullanırsanız ilave bir ücret ödemezsiniz. Fakat sesli ve videolu  görüşmenin, video, resim göndermenin yüksek limit kullandığını unutmayın. Mesaj göndermek çok fazla trafik oluşturmaz. Bunun dışında Tango ücretsizdir.

    pelinny pelinny (863)