Tarayıcıma kurduğum VPN'ler çalışmıyor

Merhaba,

Tarayıcıma kurduğum hiç bir VPN çalışmıyor öncelerinde Zenmate kullanıyordum herhangi bir problem yaşamazken internet sağlıyıcığımı değiştirdikten sonra bu problem ile karşılaşmaya başladım fakat internet sağlayacısıyla alakalı bir durum olmadığını sanıyorum.
Şuana kadar Zenmate ve DotVPN kurdum Zenmate açılıyor fakat sitelere giriş yapamıyorum, DotVPN'de ise hiç bir şekilde lokasyonlara bağlanamıyorum. Çerezleri temizlemeyi denedim fakat herhangi bir çözüme ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

ciddibiri ciddibiri (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ping ile kontrol yapıp durumu iletir misiniz?

    Ping nedir, nasıl kullanılır?

    Bir de TunnelBear nedir, nasıl kullanılır? bunu dener misiniz?

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sorun vpnlerle ilgiliymiş çözüldü teşekkürler. :) ciddibiri 7 yıl önce

    DNS adreslerinizi değiştirmeyi deneyin.Ayrıca tarayıcıya kurulan yerine bilgisayara kurulan ve sanal ağ ile tüm internet trafğini kapsayan bir VPN programı deneyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)