Tarayıcıyla alakalı bi sorunum var

Merhaba google chrome kullanıyorum yeni yüklemedim baya bi süredir kullanıyorum bugün bi sorun oluştu nasıl oldu bilmiyorum bi siteye girince mesela bi fotğrafa bakmaya çalışınca tıklıyorum fotoğrafa açması gerekirken resmi indiriyo hemde türüne bakınca dosya yazıyo dosya halinde indiriyo anlamadım normalde resme tıklayınca indirmeyip açması gerekiyo

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem Geri Yükleme yapılarak PC problem öncesi bir zamana geri alınır:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Virüs ve zararlı yazılımlar temizlenir:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)