Taşınabilir disk dosya sistemi RAW oldu.

Taşınabilir diskimin dosya sistemi Raw oldu ve Windows bu dosya sistemi tanımıyor.
Raw'ı NTFS' e çevirmenın bir yolu var mı?

onur08 onur08 (3)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Recuva ile sistemi taratıp dosyalarınızı "başka" bir sabitdiske kopyalayabilirsiniz. Sonrasında da diski formatlayıp tekrardan bilgileri bu diske alabilirsiniz

    Silinen dosyaları geri getirme linkinde adım adım nasıl yapılacağı anlatılıyor.

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      Merhaba tabiki var lakin taşınablir diskinizde ki tüm dosyalarınız siliri üçüncü parti programlarla kurtarabilirsiniz ama sağlıklı kurtma oranı  % 50 dir bu sebeple dosyalarınızı gözden çıkarmanız gerek diskinizi biçimlendirirseniz bu sıkıntıdan kurtulursunuz.saygılarımla

      laboustasarim laboustasarim (693)