Task host windows sorunu

İyi günler.değerli uzmanlarım. Bilgisayarım kapanırken geç kapanmaya başladı ve kapanırken task host windows sorunu başladı.arka planda açık olduğundan geç kapanıyor bu sorunu nasıl düzelte bilirim.aynı zamanda  tahminim bilgisayarımı da biraz kasıyor gibi bu problem lütfen yardımcı olurmusunuz...

tokatlı tokatlı (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     bilinmeyen bir exe dosyası task host açama talimatı veryor bu bilinmeyen dosya virüslüde olabilir el ile bulup kaldırmak gerekir veya bir tarama programı yardımı ile işlemi sonlandırıp silmesi gerekir

     bilgisayarınızı tarama yaptırın

    Malwarebytes istenmeyen malware ve virüsler için burdan ndirin
    Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

    kendiliğinden açılan programları sonlandırın Revo UninstallerPro burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • değerli uzmanım dediklerini yaptım fakat yine aynı (http://hotfixv4.microsoft.com/Windows%207/WindowsServer%202008%20R2/sp1/Fix291946/7600/free/396260_intl_x64_zip.exe) link bu yapıyorum fakat olmuyor tokatlı 7 yıl önce
    • cevaba ilave yaptım candan 7 yıl önce

    değerli uzmanım dediklerini yaptım fakat yine aynı (http://hotfixv4.microsoft.com/Windows%207/WindowsServer%202008%20R2/sp1/Fix291946/7600/free/396260_intl_x64_zip.exe) link bu yapıyorum fakat olmuyor

    tokatlı tokatlı (1)