Teknik bir hata var

Twitter'a girmek istediğimde karşıma Teknik bir hata var uyarısı geliyor.

Neden Twitter'a giremiyorum?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'a girmek istediğinizde

    Teknik bir hata var.

    Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz. hatası alıyorsanız

    bunun anlamı Twitter sunucularında sorun olduğudur. Bu sorun geçici bir sorundur. Daha sonra denediğinizde sorun düzelecektir.

    Daha sonra tekrar denediğinizde sorun kendiliğinde çözülmüş olacaktır. Bu tür sunucu sorunlarını düzeltmek için biz son kullanıcıların yapabileceği tek şey beklemektir.

    Bu sırada telefon veya bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yapmayın. Sadece daha sonra twitter'ı kontrol ederek sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)