Telefon alacam yardım edermisiniz

Arkadaşlar telefon alacam ben bu ayın sonlarına doğru biraz internet üzerinde araştırdım 2 tane telefon buldum

general mobile 5 plus ve casper via m1  sizce hangisi daha iyi kullanışlı benim düşüncem general mobile 5 plusa doğru ama internet üzerindeki yorumları okuduğumdada soru işareti bırakıyor kafamda çok ısınıyormuş şarjı çok çabuk bitiyormuş sölediğim 2 telefondan sizce hangisini almalıyım yada sizinde önerdiğiniz telefon modeli varmı limit 1.000 TL

cengz cengz (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     general mobile 5 plus'u öneririm şarj senin kullanma sıklığına bağlı ısınma her telefonda oluyor

    Edit : Casper'de 3 gb ram olduğunu bilmiyordum kullananlardan yorum al daha sağlıklı olmadı media markt falan gidip bilgi al

    bcaggul bcaggul (117)