Telefon kendi kendine uygulamalar arasında geçiş yapıyor

Turkcell T50 marka telefonum kendi kendine uygulamalar arasında geçiş yapıyor, kendi kendine kilit açıyor... İnternet kapalı olduğunda bile aynı sorun var, sanki birisi kontrol ediyormuş gibi.

Fabrika ayarlarına döndürdüm fakat düzelmedi. Yardımcı olur musunuz?

eray1965 eray1965 (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazı virüsler telefonun ROM'una (yazılımına) bulaşır ve fabrika ayarlarına dönseniz dahi silinmeyebilir. Böyle bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz, Turkcell ile görüşüp bu problemi anlatın, yazılımsal bir soruna benziyor.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Şubelere başvurun cevabını verdiler bana eray1965 6 yıl önce
    • Telefonu aldığınız Turkcell bayisine götürün, size yardımcı olurlar. Tabi işlerine gelirse, oradaki görevli işini yapmak isterse... Şansınızı deneyin en azından @eray1965 omercik 6 yıl önce
    • tamam teşekkür ederim yardımınız için eray1965 6 yıl önce