Telefon yeniden başlatılamadı hatası!

arkadaşlar telefonu yeniden başlat dedim sadece yaptğım bu ve tekar başlattımı diye bakıyım diye ekrana baktım ve ekran arka fon beyaz en üsttte pembe LOCKED yazısı altında tuhaf sayılar. onun altı ise şöyle HBOOT to previous item to next item to select item FASTBOOT RECOVERY FACTORY RESET SİMLOCK CHECK SMARTSD İMAGE CRC SHOW BARCODE hiçbirşey yapmadım bu Ekran çıktı arkadaşlar. çok şaşkınım nasıl çıkabilirim bundan lütfen çok acil yardımlarınızı beklemekteyim. teşekkrler

kullanici413671 kullanici413671 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzun pili çıkıyorsa pili çıkartıp 5 dakika bekleyip tekrar açmayı deneyin. Yine aynı hatayı alırsanız ve telefonunuz açılmazsa telefonunuzun marka ve modelini yazın.

    esty esty (-48)