Telefona Kali Linux Kurabilir Miyiz ?

Telefonum=Samsung Galaxy Note 3 rootlu ben telefonuma kali linux kurmak istiyorum ve kurulabiliceginide bir suru siteden gordum deniyorum deniyorum ama hep hata aliyorum mesela linux deploy da 1 tane hatayi cozuyorum sonra farkli bir hatayla karsilasiyorum aranizdan biri kurmayi biliyorsa soyleyebilir mi nasil kuruldugunu lutfen yardimci olun cok ihtiyacim var :(

yardim1315 yardim1315 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kali Linux işletim sistemini ve diğer Linux türevi işletim sistemini Android telefonunuza sanal bir işletim sistemi gibi kurabilirsiniz.Ancak kurulumu yapabilmek için telefonunuzda ROOT yetkilerine sahip olması gerekir.

    ROOT ardından telefonunuzda basit bir şekilde sanal olarak Linux işletim sistemini kurabilirsiniz.

    Kurulum ve yönetim için aşağıdaki iki programa ihtiyacınız olacak.

    • Linux Deploy (Linux işletim sisteminin kurulduğu makine)
    • VNC viewer for Android (Kurulan işletim sistemine bağlanacak izleyici uygulama)

    Bu şekilde Linux türevlerini Android telefon üzerinde kurulabilir.Aşağıdaki örnek bir videodan kurulum adımlarını görebilir ve uygulayabilirsiniz.

    How To Install Kali Linux On Android

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Tmm abi cevapladigin icin tesekkur ederim yardim1315 6 yıl önce