Telefonda donanımsal, yazılımsal hatalar olabilir mi

Telefonumda, Instagram'da arama geçmişindeki  isimlerden birini telefon birdenbire sildi.

Youtube'da da bir kere telefon kendi kendine videoyu ilerletmişti.Ama dediğim gibi tek seferlik olaylardı bir daha yaşanmadı.Telefonda böyle hatalar olabilir mi? Telefonumu antivirüs uygulamaları ile taradım ama bir şey çıkmadı.Ekran koruyucunun altındaki tozdan,telefonun  düşmesinden kaynaklı bir sorun olabilir mi ya da? teşekkür ederim.

kullanici543897 kullanici543897 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Telefonumda, Instagram'da arama geçmişindeki  isimlerden birini telefon birdenbire sildi." yazılımsal veya donanımsal hatalarda bu tür sorunlar olmaz. Spesifik gidip de bir kaydı silmez.

    "Youtube'da da bir kere telefon kendi kendine videoyu ilerletmişti" hadi bu olabilir. Yanlışlıkla dokunmussundur video ilk yüklenirken filan farkında değilsindir.

    Virüs değil de daha çok uzaktan erişimle "trojan, casus yazılım, Rat" gibi yazılımlarla bu dediklerin yapılabilir.

    Tozdan düşmeden desen "uygulama otomatik açılabilir, bir yere otomatik tıklanabilir" böyle şeyler olabilir ama bir kaç aşama gerektire şeyler donanım ya da yazılım hatasından kaynaklanmaz.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı