Telefonda küçük resim yok hatasının çözümü nedir?

Telefonum Huawei Gr5. Telefonumdaki fotograflari, muzikleri  hafiza kartina tasidim. Resimlerin bir cogu acilmiyor.  Küçük resim yok  hatası alıyorum. Muzikler ve videolar kayboldu.

Telefonda küçük resim yok hatasının çözümü nedir?

kullanici824113 kullanici824113 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefond küçük resim yok hatası alıyorsanız, telefonda küçük resim yok hatasının çözümü için şunları deneyin:

    1. Ayarlara dokunun.
    2. Uygulamalar'ı bulun.
    3. Tümü sekmesine geçin.
    4. Medya deposunu bulun ve dokunun.
    5. Medya deposu içinde aşağıda verileri temizle seçeneği olacak ona dokunun.
    6. Ön belleği temizleye dokunun.
    7. Durmaya Zorla seçeneğine dokunun.
    8. Telefonu yeniden başlatın.

    Bu işlemden sonra küçük resim yok hatası çözülmüş olacaktır.

    hakan hakan (15424)