telefondaki chrome geçmişi silinmiyor

telefondaki google chromun tarama verilerini temizle diyorum temizlemiş gibi yapıyo bitiyo ama geçmişe bakınca hala tam silmediğini görüyorum.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Temizlerken en baştan seçeneğini aktif ediyormusun

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • evet en baştan diyorum ama hala tamamen silinmiyo anonim15432 7 yıl önce

    Chrome uygulamasını silip baştan kurmak veya Marketteki bu işi gören önbellek silme programları işinizi görebilir.

    Android telefon kullanıyorsanuz diğer bir çözüm olarak Chrome uygulamasını kaldırır gibi yapıp, kaldırma ekranına ulaştığınızda önbellek ve verileri silerseniz Chrome telefona ilk kez yüklenmiş gibi olur.

    ismailsarp ismailsarp (6010)