Telefondan Telefona İnternet Paylaşma!

Telefondan İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır

İlk olarak bunun için akıllı telefon olarak tabir edilen bir telefonunuzun olması gerekmektedir!

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Cihaz menüsünden ayarlar bölümüne giriş yapın                                                                                                                                                                                               2.“Ayarlar” menüsünden “Kişisel Eriş​im Noktası”na giriş yapın                                                                                                                                                                                                                                               3.Kişisel Erişim Noktasını açın.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         4.Wi-Fi parolası yaratmayı unutmayın. Bağlayacağınız cihazda önce Wi-Fi ağ taraması yapın. iPhone’unuzun ismini bu listeden bulun. Bağlayacağınız cihazdaki şifre alanına, iPhone’unuzun parola olarak belirlediğiniz, şifresini girin. İşte bu kadar kolay!

    esty esty (-48)