Telefonsuz Hotmail Ve Outlook Hesabı Nasıl Kurulur?

Merhaba uzmanim.net yöneticileri, ben bazen hotmail kurarken telefon vermeden de kayıt olabiliyorum ama aradan 1-2 gün geçtiğinde kayıt olamıyorum. Bi kayıt oluyorum bi olamıyorum. Acaba bunun eklentilerlede veya tarayıcıylada alakası varmıdır? Telefonsuz nasıl hotmail veya outlook kurulur?

kullanici534909 kullanici534909 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Outlook.com.tr sitesine girip hesap oluştur diyerek hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bugün bir akrabama açtım ve bir sorun çıkmıyor açtığım hesaplarda. Olası bir sorunda mesaj yazabilirsiniz veya profilimden facebook hesabıma erişebilirsiniz. Her türlü desteğe açığım...

    araz01 araz01 (291)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler nasıl odlu bilmem ama oldu :D kullanici534909 7 yıl önce
    • Sorununuz hallolduysa "çözüldü tiki" atmanız yeterli. Ben teşekkür ederim. İyi geceler :) araz01 7 yıl önce
    • Aa bir dakika tekrardan telefon numarası istiyor :( Dediğim gibi oluyor işte bi telefon numarası istiyor bi istemiyor :( kullanici534909 7 yıl önce
    • Telefon numarası istediği kutunun altında veya üstünde "Diğer e-posta adresi" yazması lazım. Oraya aktif bir e-posta yazarsanız telefona gerek kalmaz. Kefil olmak gibi düşünün. Robot olmadığınızı anlayabilmek için, güvenlik amaçlı. araz01 7 yıl önce
    • Yazdım olmadı ama bir daha deniyeyim. kullanici534909 7 yıl önce
    • Hayır olmuyor telefon numarası istiyor. :) kullanici534909 7 yıl önce
    • O halde telefonunuzu verin. Hesabı kurduktan sonra ayarlardan numaranızı kaldırın. araz01 7 yıl önce
    • Telefonum yok :) Bi oluyor bi olmuyor. Yine de yardımınız için teşekkürler :) bloodanqel11 7 yıl önce
    • Bununlq ilgili bilgisayara geçince bir çözüm paylaşacağımdan emim olabilirsiniz. araz01 7 yıl önce

    kurtarma seçeneklerine telefon numarası yazma.. Daha önce varsayılan e-postanı yaz. Bide öyle dene..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)