Telefonuma kulaklık takınca uzaktan, buğulu ve az ses gelme sorunu. Ne yapmam gerekiyor?

Önceki sorunum devam ediyor: "Öncelikle 4 ayrı kulaklığım var ve hepsini bilgisayarda denedim herhangi bir sorun yok. Fakat telefonumda 4 tanesini de denedim hep aynı sorun var. 4 kulaklıkta da ses uzaktan, buğulu ve az geliyor gibi. 1 kulaklıkta ise bunlara ek olarak hafif cızırtı sesi de var. 2-3 gün önce bir sorun yoktu, yeni olmaya başladı. Ne yapabilirim?"

Bu soruma gelen cevaplar; kulaklık girişini kürdan ile temizle. Arkadaşın dediğini yaptım ama sorun hala devam ediyor. Telefonum Samsung Galaxy S3, tamir yerine 'USB-Kulaklık Jack' çevirici/dönüştürücü alet alsam nasıl olur? Başka önerileriniz nelerdir?

gaviveb328 gaviveb328 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefon baya eskiymiş. Bana sorarsan jak girişindeki tozları iğne ile temizle fakat bataryayı çıkart. Bu sorun genelde jak girişinde toz birikmesinden kaynaklanıyor tozlanmaz deme tozlanıyor.

    Jak girişinde sorun olabilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Abi gaviveb temizledim dedi ya adils 3 yıl önce