Telefonumda, Whatsapp üzerine tıkladığımda açılmadan "Whatsapp durduruldu" hatası

Telefonumda (Samsung Grand2) Whatsapp üzerine tıkladığımda, whatsapp açılmadan "Whatsapp duruduruldu" alt kısımda da "tamam" çıkmakta tamama da tıkladığımda whatsap açılmamaktadır.

Ayrıca düzelmesi için şunu yaptım.

Whatsapp'ı kaldırıp yeniden yükledim.

Çözül olması için önbellek verilerini sildim yeniden telef9onu başlattım.

Yinede aynı sorun devam etti. Sorunun anlaşılır çözümü için bilgi verebileceklere şimdiden teşekkür ederim.

hasantursun hasantursun (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WhatsApp durduruldu hatası almanızın nedeni WhatsApp uygulaması ile telefonunuzun bir şekilde uyuşmazlık yaşadığından ileri gelir.Sorunun kaynağı WhatsApp veya telefonunuz olabilir.

    Sorunuzda denediğiniz seçenekleri söylemişsiniz.Bunlar ilk denenen ihtimallerdi ve başarılı olamamışsınız.Telefonunuzda farklı bir uygulamada da bu sorunu yaşıyor musunuz? Yoksa sadece WhatsApp a özel bi durum mu.Ya da önceden WhatsApp uygulamasını sorun olmadan kullanıyordunuz mu, güncelleme sonrasında mı sorun yaşamaya başladınız.

    Eğer telefonunuzda farklı bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, telefonunuzu aşağıdaki iki program ile genel olarak temizlemeyi deneyin;

    • Avast Mobile Security (Telefonunuzdaki zararlıları tarar ve siler)
    • Clean Master (Telefondaki önbellekleri ve kalıntıları siler)

    Eğer sorunu yaşamaya devam ederseniz WhatsApp uygulamasının sorun yaşamadığınız daha önceki sürümlerini yüklemeyi deneyin.WhatsApp uygulamasının önceki sürümlerine buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Whatsapı daha önce kullanıyordum, belli bir süre kullandıktan sonra belirttiğim hatayı vermeyebaşladı.(Onun için güncellemiştim, aynı hatayı veriyor.). Başka kullandığım programlarda herhangi bir sorun yok.

      hasantursun hasantursun (1)