Telefonumdaki facebook whatsap instagram ve snapchat i sd karta aktardim ve simdi hic birini kullanamiyorum. Geri nasıl telefonuma taşırım

Telefonumdaki facebook whatsap instagram snapchat uygulamalarını sd karta aktardım ama simdi hic birini kullanamıyorum. Geri nasıl telefonuma taşırım. ?

kullanici508147 kullanici508147 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba öncelikle geçmiş olsun telefon androidse ayarlar simgesine dokunun daha sonra uygulama Yöneticisi yazısını göreceksin ona dokunun daha sonra sağ tarafta yüklenen yazısının altında telefonunuzda yüklü olan uygulamaları göreceksin instagram uygulaması bulup dokunun hemen alt tarafta cihaz belleğe taşı yazısını göreceksin ona dokunup uyarı verene kadar bekleyin aynı işlemi whatsapp içinde yapabilirsiniz

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)