Telofondaki notları bilgisayara nasıl aktarabilirim?

Telefondaki "Not" uygulamasındaki notları nasıl bilgisayara kopyalayabilirim ?

mutecessis mutecessis (216)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle telefon marka - model nedir ?

    " OneNote " kullanarak kolay bi şekilde bilgisayarda erişim sağlanabilir.

    Onedrive ile bilgisayara aktarabilirsin.

    Öncelikle notlar bölümüne gir oradan paylaş 'ı seç ardından onedrive seç ve aktarma başlayacak. Aktarma bittikten sonra bilgisayardan onedrive sitesine giriş yaparak dosyayı bilgisayara indirebilirsin.

    ekstra olarak bazı telefon marka - modeline uygun programlar ile halledebilirsin diye düşünüyorum. ( örneğin samsunglar için samsung kies programı ile )

    onedrive dışında mega , google drive vs. vs. bulut depolama ile aktarım sağlayabilirsiniz.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)