Temp dosya veya dizini, bozuk ve okunamaz durumda

Online oyunlar hariç diğer oyunları çalıştırmak istediğimde bu hatayla karşılaşıyorum.Daha önce böyle bir hata almamıştım.Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Aldığım hata şu şekilde

"speed.exe - bozuk dosya"

Temp dosya veya dizini, bozuk ve okunamaz durumda. Lütfen Chdksk hizmet programını çalıştırın.

atmc35 atmc35 (-1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hatanın sebebi bozuk dosya sistemi olabilir.

    Bunun için şu işlemi yapın:

    1. Başlatı tıklayın.
    2. Çalıştıra CMD yazın ve enter tuşuna basın
    3. Komut istemi satırında şu komutu uygulayın.
    4. chkdsk  /r /f
    5. bu komuttan sonra enter tuşuna basın.
    6. Size bir soru soracaktır bu soruya E tuşuna basarak onay verin.
    7. Bilgisayarı yeniden başlatın.

    Bu işlem disk taramasını başlatacaktır.  Disk taraması bittikten sonra MalwareBytes programı ile bilgisayarınızı derin bir taramadan geçirin. MalwareBytes nasıl kullanılır?

    murat murat (12492)