Texas Holdem Message Code: CA5 hatası

Facebook Texax Holdem oyununda aşağıdaki gibi hata alıyorum.

Security Alert!

Zynga Poker noticed a possible unauthorized access to your Facebook and Zynga Poker accounts. We recommend changing your Facebook password immediately.

Click here to continue to the game.

Message Code: CA5

Bu hatanın çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook Texas Holdem uygulamasında  Message Code :CA5 hatası alıyorsanız hatanın sebebi  Ultrasurf, HotSpot, Fast Hide, Safe IP, ProxyShell Hide IP gibi bir proxy uygulaması kullanıyorsanız bunu devreden çıkartmanız gerekiyor.

    Bu programlar IP adresinizi değiştirdiği için Texas Holdem  hesabınızın çalındığını veya erişim hakkı olamayan birinin hesabınızı kullandığını düşünüyor ve bu hatayı veriyor.

    Proxy yazılımını kapatırsanız sorun çözülecektir.

    pelinny pelinny (863)