The Rockstar update service is unavailable (code 1)

GTA 5 kurarken The Rockstar update service is unavailable (code 1) hatası alıyorum. The Rockstar update service is unavailable (code 1) hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer GTA 5 kurarken The Rockstar update service is unavailable (code 1) hatası alıyorsanız bu Windows kullanıcı adınızdaki geçersiz bir karakterden kaynaklanıyor olabilir.

    Örneğin Windows kullanıcı adınız "Ş,Ğ,Ö" gibi Türkçe karakterler içersiyorsa The Rockstar update service is unavailable Code 1 hatası alabilirsiniz.

    GTA 5 The Rockstar update service is unavailable (code 1) hatasının çözümü için yeni bir Windows kullacısı açın.

    Windows da yeni kullanıcı açmak için:

    1. Denetim Masasına gidin.
    2. Kullanıcı hesapları bölümünü tıklayın.
    3. Hesapları Yönet altında Yeni kullanıcı ekle seçeneğine tıklayın.
    4. Türkçe karakter içermeyen yani içinde "İ", "ç","ö",ğ","ü","ı" olmayan bir hesa oluşturun.

    GTA 5 The Rockstar update service is unavailable (code 1) hatasının çözümü için yapmanız gereken bundan ibaret.

    cemkara cemkara (4215)