Tiworker.exe işlemciyi aşırı kullanıyor? Tiworker.exe virüs müdür?

Görev yöneticisinde tiworker.exe system adı altında çalışıyor ve  %20 ye kadar cpu kullanıyor neredeyse ve bugün uzun zamandır var çalışması normalmi? Daha yeni malwarebytes ile pcyi taratmıştım. Ve buradaki diğer konuya baktım ama cevabımı alamadım.

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tiworker.exe dosyası Windows işletim sistemine ait bir dosya.Bu dosya genelde ve yükleme işlemleri ensasında işlemci kullanımı artabilir.Ancak tiworker.exe nin sürekli olarak işlemciyi aşırı kullanması durumunda dosya virüs ve zararlılardan etkilenebilir.Eğer virüs ve zararlılardan etkilendi ise bilgisayarınızda virüs ve zararlı taraması yaptırabilir ve işlemcinizin aşırı kullanma sorununu çözebilirsiniz.Aşağıdaki linkten gereken tüm açıklamaları bulabilirsiniz.

    Tiworker.exe ile ilgili ayrıntılı bilgi daha önce uzmanim.net üzerinde açıklanmış ve çözüme kavuşturulmuştu.Aşağıdan ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

    Tiworker.exe windows 8.1 aşırı işlemcimi aşırı kullanıyor ? Tiworker.exe virüs müdür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)