toast.exe nedir? Virüs mü ?

Bu sabah bilgisayarımı açtığımda toast.exe adlı bir program gördüm.

Toast.exe virüs mü?

googledoodletr googledoodletr (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    toast.exe dosyası yüksek ihtimalle virüs.

    Eğer toast.exe C:\Kullanıcılar\{Kullanıcı}\appdata\local\temp\{RastgelebirAd}.tmp\node_modules\node-notifier\vendor\toaster\toast.exe yolu altındaysa %90 virüs.

    toast.exe aşağıdaki antivirüs programları tarafın şu adlar ile virüs olarak tespit ediliyor:

    • AVG  Win32/Virut.AN
    • Comodo Security Virus.Win32.Virut.CE
    • Dr.Web Win32.Virut.56
    • Emsisoft Anti-Malware Win32.Virtob.Gen.12
    • ESET NOD32 Win32/Virut.NBP virus
    • F-Prot W32/Virut.E.gen

    Önerim bilgisayarınızı bir antivirüs ile taratmanız.

    Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?

    Reason core security nedir, nasıl kullanılır?

    Bunlardan biri ile taratırsanız virüs temizlnecektir.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • araştırdım ve bunun warface launcher'den olduğunu öğrendim yinede teşekkürler. googledoodletr 7 yıl önce
    • Dosya adı üzerinden gitmek zaten çok doğru değil. Yani net bir kanıya varmak için dosyayı görmek gerekir. Virüs olmamasına sevindim. hakan 7 yıl önce