Toshiba A350-22Z Bilgisayarım İçin Usb Driver Nereden Yükliyebilirim

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
7 yıl önce sordu

  • İşletim Sistemim Viistaydı Vindows 7 Ye Çevirdim furkanozkaynak 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Toshiba'nın resmi destek sitesinden olabilir. Hatta en doğrusu bu adrestir.

Not: Eski bir ürün olması sebebiyle Windows 7 sürücüleri bulunamayabilir fakat ürün ile birlikte gelen Vindows vista sürücüleride Windows 7 uyumlu olmalıdır. İlkönce bunu denersin ve eğer olmazsa Windows 7 için sürücü aramaya devam edersin.

Toshiba resmi sayfasında bulunamıyorsa, alt linki deneyebilirsin (Bir uyumsuzluk veya terslik olursa sorumluluk kendinindir):

DRP SU - Drivers for the laptop Toshiba Satellite A350-22Z (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

  • Toshiba Sayfasında Baktım Yabancı Yazıyor Yerini Buldum Fakat İsim Olarak Ne Geçer furkanozkaynak 7 yıl önce
  • Anakart sürücüleri, çipset sürücüleri senin ihtiyacın olan ama orada ne yazar bilemiyorum. Ayrıca her Toshiba sürücüsü senin bilgisayarına uymaz, modelide uymalı. Bunlara dikkat et. temmuz 7 yıl önce
  • Verdiğim linkteki senin marka modeline uygundu, denedinmi? temmuz 7 yıl önce