total video player programıhakkında bilgi

total video player programı hakkında bilgi alabilir miyim

merak merak (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bütün video formatları için çok amaçlı medya oynatıcı

    Total Video Player kurulum gerektirmeden bilgisayarınızda kullanabileceğiniz, küçük boyutlu ve popüler video ve ses formatlarını destekleyen bir medya oynatıcısıdır.

    Desteklediği video formatları;

    • MPEG4 (.mp4)
    • H264/AVC mpeg4(.mp4)
    • 3gp(.3gp, 3g2)
    • Zune (.wmv)
    • ASF (.asf)
    • SAMSUNG L55W DC (.mp4)
    • CASIO (.avi)
    • KODAK DC V550 (.mov)
    • iPod mpeg4 mov (.mov)
    • iPhone mpeg4 (.mp4)
    • iPhone H264 (.mp4)
    • Apple TV mpeg4 (.mp4)
    • Apple TV H264 (.mp4) Game Psp (.mp4)
    • Nokia cellphone (.mp4, .3gp)
    • Ms Mpeg4 AVI (.avi)
    • Swf Video (.swf)
    • FLV video(.flv)
    • Gif Animation (.gif)
    • NTSC, PAL DVD NTSC, PAL SVCD NTSC, PAL VCD Mpeg4 Mov (.mov)
    • HD Mpeg TS (.ts)
    • MPEG1 (.mpg, mpeg)

    Desteklediği ses formatları;

    • WAV
    • CD disc
    • MPEG audio(.mp3, mp2)
    • Ms WAV (.wav)
    • Ms WMA (.wma)
    • OGG (.ogg)
    • Amr audio (.amr)
    • Awb audio (.awb)
    • AC3 (.ac3)
    • SUN AU format (.au)
    • m4a (mp4 audio)
    • aac (aac audio)
    • mmf (mmf audio)
    • Flac (flac audio)
    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • baska ozelliği yok mudur merak 9 yıl önce

    hocam bu program sadece video formatlarını değiştiren bir program mıdır ?

    merak merak (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Video formatlarını değiştirmez, sadece oynatır. Yani bildiğin ve bilmediğin neredeyse tüm video ve ses dosyalarını çalabilen bir player (Oynatıcı/çalan)'dır. temmuz 9 yıl önce
    • hocam ekran kayıtını yapmaz dimi merak 9 yıl önce

    Video , Mp3 ve diğer ses , video formatlarını Total Video Converter programından düzenleyebilirsiniz

    Program Link : www.gezginler.net/indir/total-video-converter.html

    Özellikler :

    Total Video Converter ile bütün video ve ses dosyalarınızı 3gp, Mp4, Psp, iPod, Swf, Flv, Dvd, Vcd biçimlerine kolayca ve en hızlı biçimde çevirin. Total Video Converter video biçimi dönüştürme konusunda size tam bir çözüm sağlıyor. Birçok video ve ses biçimini desteklerken onları en popüler video biçimlerine çevirmenize yardımcı oluyor.

    Çok güçlü ve kolay kullanım özellikleri sunan bu medya dönüştürme motoru ile çok hızlı ve pratik dönüştürme işlemleri yapabilirsiniz . Ayrıca .flv gibi Windows Media Playerin oynatamadığı birçok videoyuda rahatlıkla oynatabiliyor .

    Total Video Converter Özellikleri :
    # Bütün video dosyalarını ses dosyalarına çevirebilir.
    # Otomatik FLV dosyası indirme aracı ile dosya indirebilir.
    # Video ve Ses senkronizasyonu için yeni method’ları deneyebilirsiniz.

    ogzkzu ogzkzu (286)