Tozlu com güvenilir mi?

Bu televizyonlarda da reklamı çıkıyor, tozlu com diye sizce güvenilir mi?  Annem buradan alışveriş yapmak istiyor, çok kararsız kaldım. Bilgisi olan var mı? Sevgiler

mervepro mervepro (8)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tozlu.com son dönemde baya yükselişe geçen bir site.. Trendyol, markofoni gibi siteler ne kadar güvenilirse Tozlu.com'da o kadar güvenilirdir. Bu yüzden bence sorun olmayacaktır yaptığınız alışverişlerde.

    xnstr xnstr (-25)
    7 yıl önce cevaplandı

      Tozlu.com güvenilir bir sitedir.

      2001 yılından beri ticaret hayatınd olup Samsun menşeli bir firma.  Elbette online alışverişte bazı sıkıntılar olabiliyor. Resimde görünen ürünle gelen arasında fotoğraf, ışık kaynaklı farklılıklar olabiliyor ama bu firma ile alakalı değil.

       @xnstr'ın dediği gibi diğer bilinen alışveriş siteleri kadar güvenlidir.  Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.  Kız kardeşim daha önceden pek çok kez sipariş verdi ve bir sorunla karşılaşmadı.

      murat murat (12492)