TP-Link TD-W8951ND Modem güncelleme sorunu

TP-Link marka TD-W8951ND model modem. Versiyon (donanım sürümü) 5.1 yani V5.

Firmware güncelleme sayfasındaki en son sürümü yükleyemiyorum, kabul etmiyor, hata veriyor.

Ama en alttaki sürümü kabul ediyor, tek 'Türkçe' olan o diye galiba...

En altaki sürümde en eski sürüm işte. Diğer yeni olan iki sürümde İngilizce. O yeni iki sürümü kabul etmiyor. Zaten toplam üç tane sürüm var.

----

Ayrıca destek sayfasındaki 'ek yazılım' olan iki sürümü de kabul etmiyor, biri Türkçe diğeri İngilizce. İkisini de yapamadım. Onlar da olmadı. Galiba benim işletim sistemim Windows 10 Pro 64 Bit diye...

----

Destek sayfası link için tıklayınız.

reyale reyale (13)
7 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar ben sorunu çözdüm, olur da bir gün burayı okuyacak olan kişiler varsa diye de çözümü paylaşıyorum:

    En alttaki sürüm Türkçe, diğer iki yeni sürümde İngilizce idi ya. Ben en alttan sırayla yukarı doğru tek tek güncelledim.

    Sizde olur mu bilmiyorum ama ilk önce o en alttaki Türkçe olan sürümü yükleyin. Sonrada sırayla yukarı doğru çıkın.

    Ama o iki yeni sürüm İngilizce'ydi ya, arayüzde İngilizce oluyor bilginiz olsun. Ama işte en güncel oldu...

    Benim için güncel olsun da dil önemli değil...

    reyale reyale (13)
    7 ay önce cevaplandı