Tüm dosyalarıma .sqpc uzantılı virüs bulaştı

Merhaba @alattin  Bigisayarıma format atmıştım. Daha sonra internetlten gerekli bazı dosayalar indirirken olsa gerek bir anda tüm dosyalarımın uzantısının .sqpc olduğunu farkettim. Öğretmenlik yapıyorum ve yarın öğrencilerime anlatmam gereken derslerin dokümanlarına çok acil ulaşmam gerek. Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. Saygılarımla.

edpkrhn edpkrhn (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @alattin daha önceden çözüm yazmıştı dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin

    sqpc virüsü nedir? sqpc virüsünün çözümü nedir?

    darkcrak darkcrak (5170)