Turk.net internet hizmet numarasını nasıl öğrenebilirim?

Turk.net yine zam yapmış başka bir servis sağlayıcıya geçmek istiyorum. Onlar da benden internet hizmet numarasını istiyor.  Turk.net internet hizmet numarasını nasıl nereden bulabilirim?

Anonim Anonim (156)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Turk.net internet hizmet numarası nasıl öğrenilir?

    Türk.net internet hizmet numarasını Turk Net Online işlemler üzerinden öğrenebilirsiniz.  Turk.net Online işlemler sayfasına

    https://turk.net/online-islemler/teknik-bilgiler adresinden ulaşabilirsiniz.

    1. Turk.net online işlemler sayfasına gidin: https://turk.net/online-islemler
    2. Buradan sisteme giriş yapın.
    3. Daha sonra soldaki menüden Teknik Detaylar > Teknik Bilgiler sekmesine gelin.
    4. Açılan sayfada Devre Numarası olarak gösterilen 88..... ile başlayan numara sizin internet hizmet numaranızdır.

    Turk.net online işlemlerde İnternet hizmet numarası teknik adı ile Devre numarası olarak gösterilmektedir.

    Yukarıdaki adımları uygulayarak internet hizmet numarasını öğrenebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)
    8 ay önce cevaplandı