Türk Telekomum Hediye servisini kullanan var mı?

Türk Telekomum bu servisini kullanan var mı?

 ( SMS ile; Hediye İnternet göndermek için, HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433'e göndermeniz yeterlidir. )

Ücretli olup olmadığını bilen var mı?

Ben cevabını bulamadım.

Bilen varsa lütfen yazsın çok rica ediyorum.

mat7 mat7 (341)
5 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom Hediye İnternet 9433 ücreti:

    Hediye İnternet servisi üzerinden internet paketi gönderildiğinde paket gönderimi yapan abone, internet paketinin ücreti ve işlem ücreti (2 TL) ile ücretlendirilir.

    Örnek: Sen arkadaşına 1GB internet gönderdin diyelim. O zaman 1GB internet ücreti şuan 60TL. Sen  60TL + 2TL işlem ücreti toplamda 62TL ödersin.

    murat murat (12492)
    5 ay önce cevaplandı

    • Teşekkürler çok güzel açıklamışsınız. Fakat şimdi anladım bu hediye sistemi ayrı bir internet paketi satın alıp arkadaşımak göndermek oluyor. Doğru anladım sanırım. Fakat benim istediğim kendi paketimdeki interneti arkadaşıma göndermek bunun cevabını bulmadım. Eğer bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. Tekrar teşekkür ederim. Gerçekten güzel açıkladınız. @murat (12409) mat7 5 ay önce
    • @mat7 eve bu başka paket alıp arkadaşına gönderme. Dediğiniz var mı bakayım varsa paylaşırım. murat 5 ay önce