Tuş'a özellik Eklemek istiyorum?

Shiny Switches with CSS3 & jQuery | Tutorialzine Demo demodaki tuşun kodları bende mevcut aşağıdaki adreste bu tuşu bir radyo player içerisinde ses tuşu haline getirip yayına bir play/stop tuşu yerleştirmek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim ? şimdiden teşekkürler.

kodlar:

http://demo.tutorialzine.com/2011/11/pretty-switches-css3-jquery/shiny-knobs.zip

rkardas rkardas (1)
10 yıl önce sordu

  • Radyo player'in bir demosu veya adresi var mi? Buna göre bir öneride bulunabilirim. ergin 10 yıl önce
  • demo yok player'ı sıfırdan yazıyorum. rkardas 10 yıl önce
  • daha doprusu onun için uğraşıyorum :)) rkardas 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

merahaba öncelikle kullandığın dil neidr (php,html,css joomla,wordprees) gibi dillerden hangisi ise o dilin adını kullaranak internette aratmanı tavsiye ederim örneğin "php play pause tuşu kodu" diye aratırsan istediğin komutu bulursun ve senin tasarımına gerekli kodları ve materialleri koyarak o butonuda eklemiş olursun..

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce cevaplandı

  • bahsettiğiniz aramayı gerçekleştiriyorum fakat bu tuşları manuel olarak ne şekilde gerçekleştirebileceğime dair bir sonuç bulamadım henüz. rkardas 10 yıl önce
  • aslında ordaki bir jguery bir buton siz ona gerekli js komutunu yazıp onu o fonksiyona çalışır hale geitmeniz gerek yani mause bu tuşu sağa çevirdiğinde volume up sola çevirdiğinde volume down üstüne bir kere bastıgın da sesi susutrması gerecek komutları yazmalısınız bunun içinde bu butona bir eylem tanımlamalısnız nedir bu eylem o sayfadaki bir video yu kontrol edebilmeli gerekli embedleri ve kodları bu şekilde yazarsanaız uyguolamanız çalışır.. laboustasarim 10 yıl önce