Tweetleri gizli birisinin tweetlerini görme imkanı var mıdır acaba?

Tweetleri gizli birisinin tweetlerini görebilir miyim.Bir YOLU VAR MIDIR?

nehir68 nehir68 (86)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. Malesef Bunu Öğrenmenin Bi Yolu Yok Ama Fake Hesap Açıp İstek gönderip Kabul ederse Görebilirsin  ve buda çok Sakat iş
    2. CEVABIMI ONAYLARSAN SEVINIRIM
    3. Dediğim Gibi SAkat iş Senin Herşeyini öğrenebilir Sevgilini Arkadaşını Fln Filan Bu yüzden Yapmamanı öneririm
    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      Twitter böyle büyük güvenlik açıkları verecek bir sosyal ağ değildir. Sadece sahte bir hesap açıp istediğiniz kişiye takip isteği gönderebilirsiniz ama bu kesinlikle legal değildir. Şahsi düşünecek olursam bilmediğim tanımadığım kişilerin takip isteğini de kabul etmem zaten. Umarım yeterli bir cevap olur. İyi akşamlar...

      araz01 araz01 (291)