twitter android giriş

Android telefonumda twitter kullanırken giriş izinlerini sadece o telefondan verilmesini sağlayan özelliği aktif hale getirdim daha sonra telefona format atınca tekrar giriş yapamadım. Girmek için izin vermem lazım, izin vermek için giriş yapmam lazım. Kendi kendimi mi hackledim, bunu nasıl halledebilirim? Lütfen yardımcı olun.

efesalgin efesalgin (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar. Kendinizi hacklediğinizi düşünmüyorum. Eğer sadece android bir telefonun uygulamasından giriş yapmayı deniyorsanız olmayabilir. Hesabınıza giriş yapmayı bilgisayardan herhangi bir tarayıcı üzerinden yapmanızı öneriyorum. Büyük ihtimal sorun düzelecektir. Eğer hala düzelmediyse Twitter'in destek sisteminden sorununuzu bildirmenizi söyleyebilirim. Yardımcı olabildiysem ne ala. Teşekkürler, esen kalın...

    dumbsinger dumbsinger (26)