Twitter'da takip ettiklerimi nasıl gizlerim?

Twitter'da takip ettiğim kişilerin başkaları tarafından görünmesini istemiyorum. Yani takipçim olmayan kişiler benim takip ettiklerimi göremesinler, takipçilerimi gizleyebileyim.

Twitter'da takipçi gizleme yapılabilir mi?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sizi takip etmeyenlerin takipçilerinizi görmesini engellemek için, twitlerinizi gizlemelisiniz. Twitlerinizi gizlerseniz yani twitlerinizi koruma altına alırsanız,  takipçiniz olamayanlar, sizi takip etmeyen kişiler takip ettiklerinizi, takipçilerinizi göremezler.

    Bu şekilde takipçi gizleme yapılabilir.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      Ne yani bütün millet takip ettiğim porno yıldızlarını görmek zorunda mı...

      kullanici66948 kullanici66948 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        -3

        evet arkadaşımız doğru söylüyor

        uzmanserhanedna uzmanserhanedna (-17)