Twitter'daki Videolar Açılmıyor - Medya Oynatılamadı hatası

Masaüstü bilgisayardan Firefox Tarayıcısı ile Twitter'a girdiğimde oradaki videolar "Medya Oynatılamadı" hatası veriyor. Adobe flash player son sürümü yüklediğim halde açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Not: Diğer chrome yandex gibi tarayıcılarda bu sorun olmuyor direk videoları açıyor. Sorun sadece Firefox'ta

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hata son zamanlarda benimde başıma geliyor.Twitter ile ilgili bir durum olabilir.Chrome ile de aynı durumlar karşı karşıya geliniyor.Hata video izlenirken ekranı büyütmek, durdurup tekrar başlatmak gibi seçenekler uygulandığında benim başıma geldi.Twitter, durumla ilgili hata rapoları almaya başladığında bir sonraki düzeltme ile sorunu çözecektir diye düşünüyorum.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bende uzun bir süredir bu sorun var chrome yada yandex tarayıcılarda bu sorun olmuyor direk videoları açıyor firefoxta ise twitterdaki videoların hiç birni açmıyor sürekli bu hatayı veriyor lion 7 yıl önce