Twitter'dan gelen mailler nasıl engellenir?

Twitter e-postaları nasıl engellenir?

Twitter mail atması nasıl engellenir?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aktif e-posta kullanıcılarının sıkça yaşadığı problemlerden biri, sosyal medya adreslerinin gönderdiği onlarca maildir. Twitter hesabı açtığımız mail adresine gereksiz bulunan bir çok mail gönderip, mail kirliliği yaratabilirler. Bu durumdan rahatsız olan Twitter kullanıcıları Twitter üzerinden mail almayı engelleyebilirler.

    Twitter'da hangi durumlarda mail ile bilgilendirmeniz gerektiğini ayarlamanıza olanak sağlayan bu ayar size büyük kolaylık sağlayacaktır.

    Twitter'dan gelen mailleri engelleme

    1. Twitter hesabınıza girin. Sağ üst köşedeki çark ikonuna tıklayın ve Ayarlar'a girin.

    2. Sol bölümde bulunan menüden E-posta bildirimleri seçeneğine tıklayın.

    3. Açılan ekranda bir durum listesi çıkacaktır. E-posta almak istemediğiniz durumlar için tikleri kaldırın. Değişiklikleri kaydet butonuna basın.

    Bu işlemlerden sonra Twitter'dan gelen e-postaları engellemiş olacaksınız.

    damlakoc damlakoc (1391)