Twitter hesabı nasıl kapatılır? nasıl silinir?

Twitter hesabımı nasıl kapatılırım ? nasıl silebilirim ?

ergin ergin (2539)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Twitter hesabınızı kapatmadan önce bilmeniz gerekenler:

    1. Hesap kapatma eylemi kalıcıdır, geri alınamaz. Hesap canlandırma işlemi şuanda bulunmamaktaır.
    2. Sadece kullanıcı adınızı değiştirmek için hesabınızı siliyorsanız bunun için  Ayarlar sayfasından kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz hesabınızı silmeye gerek yoktur.
    3. Hesabınız devre dışı bırakıldıktan sonra bir kaç gün gözükebilir. Silme işlemi hemen başlamayabilir.
    4. Google, Yandex gibi arama motorlarının ön belleklerine attığı profil sayfanız zamanla silinecektir. Twitter'in bu sayfalar üzerinde herhangi bir yetkisi yoktur.
    5. Eğer yeni bir hesap oluşturuyorsan ve kullanıcı adın ve hesabına ilişkin telefon numaran ya da e-posta adresin aynı kalsın istiyorsan, hesabını devre dışı bırakmadan önce bu hesaba ait bilgilerini değiştirmelisin. Eğer değiştirmezsen bu bilgiler eski hesabına ait olarak kalır ve yeni bir hesapta kullanılamaz.

    Twitter hesabınızı silmek için öncelikle kullanıcı adı ve şifrenizle Twitter'a giriş yapıyorsunuz.

    https://www.twitter.com/settings/account linkine tıklıyoruz.

    Açılan sayfanın en alt kısmında "Hesabımı Devre Dışı Bırak" bağlantısını göreceksiniz.

    Bu bağlantıya tıkladığınızda açılan diyalog penceresinde "Tamam, hesabımı devre dışı bırak." butonuna tıklayarak hesap kapatma işlemini tamamlayabilirsiniz.

    ergin ergin (2539)
    10 yıl önce cevaplandı

      Telefonumdan s3mini yanlışlıkla twitter hesabı oluşturdum. hesabımı altında hesabımı askıya al gibi bir ibare yok. Öyle ki hesap oluşturulurken bana şifre bile sormadığından (şifre oluştur iki kere yaz falan demedi yani öylece oluştu) şifremi öğrenemedim. Bilgisayardan girmek için önce şifremi sıfırladım. Telefonumda kayıtlı bir hesabım yoktu sadece telefonu kayıtlı gmail hesabımla bir hesap oluşturdu. Ne yapmalıyım. Telefon numaramı vermediğim için mi hesabı dilemiyorum?

      cerennnn cerennnn (1)