Twitter hesabı olmadan Periscope hesabı açabilir miyim?

Twitter hesabım yok. Fakat Periscope kullanmak istiyorum. Twitter hesabı olmadan Periscope hesabı oluşturabilir miyim?

hakan hakan (15394)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter hesabı olmadan Periscope hesabı açabilir miyim?

    Şuan için bu mümkün değildir. Yani Twitter hesabınız olmadan  Periscope hesabı açamazsınız. Fakat Twitter bu konu üzerinde çalışıyor. Belki ilerleyen zamanlarda Twitter hesapsız  Periscope kullanmak mümkün olacak.

    hakan hakan (15394)