Twitter hesabım kilitlendi korkuyorum

Merhaba. Twitter hesabım kilitlendi. "Hesabın Twitter Kuralları'nı ihlal eden otomatik davranış sergilemiş gibi görünüyor." diye yazıyor. nedenini bilmiyorum ve korkuyorum. Bir sıkıntı çıkarmı ?

bilmm bilmm (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle Twitter ayarları sayfasından uygulamalara girerek bütün uygulamaların erişimini kesin. Çünkü bu uygulamalar sebebiyle kilitlenmiş olabilir. Uygulama erişimlerini kaldırdıktan sonra Twitter şifrenizi değiştirin. Telefonunuza kod gelmiyorsa ve hesabınızı açamadıysanız aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

    https://support.twitter.com/forms/general?subtopic=suspended

    kullanici146773 kullanici146773 (-3)