Twitter hesabım kilitlendi

Merhaba. Benim twitter hesabım kilitlendi galiba. Tweet atamıyorum. Kimseyi takip edemiyorum. Mesaj atamıyorum. Tweetleri retweetleyemiyorum. Kısacası hiçbir şey yapamıyorum. Tweet attığımda "Bu istek otomatikleşmiş gibi görünüyor. Kullanıcılarımızı spam ve diğer kötü niyetli eylemlerden korumak için, şu anda bu işlemi tamamlayamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar dene" diyor. Şifreyi 2-3 defa değiştirdim yine olmadı. Lütfen yardımcı olun. Lütfen..

ahmetdogan ahmetdogan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, Ya Yanlış Bir Şey Paylaşmışsındır Yada Virüs Girmişte olabilir Bunları Denedikten sonra ,

    Advanced System Care İndir ( Tarat Ve Temizle )

    ComboFix İndir

    Avira İndir ( veya Herhangi Bir Virüs tarama Programı ) Bilgisayarı Tarat

    Tarayıcını Sil Geri Yükle

     Twitter Yöneticilerine Başvur...

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Her şeyi anladım da " Tarayıcını Sil Geri Yükle " yi anlamadım. Twittera Mozilla Firefox'tan giriyorum. Onu mu sileyim.. Bu arada verdiğin bütün virüsleri kullandım ama fayda etmedi.. ahmetdogan 7 yıl önce