Twitter hesabım kilitlendi

Twitter kural ihlali için hesabımın kilitlendiğine dair bir uyarı aldım neyse hesabımda numaram vardı kod için beni ara diye bir seçenek vardı ona tıkladım uyarıda aramalar ücretlendirilebilir yazıyodu  telefonum Almanya numarası ile 5-6 defa çaldı korktum açamadım sonuçta yabancı numara belki sahtekarlıktır diye hesabımı nasıl aktifleştirebilirim korkuyorum twitter ı bile sildim virüsse telefona bulaşmasın diye 😒

nur1035 nur1035 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aramalar yurtdışından gelebilir.Google da doğrulamayı telefonu arayarak yapıldığında sizi dış ülkeden arayacaktır.Sonuçta şirket dış kaynaklı ve Türkiye'de bir yapılanması bulunmuyor.Telefonu açabilirsiniz sorun olmayacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)